IMG_7820 (3).JPG

Viktorie hásková 

Jóga ke mně přicházela dlouho, postupně a z mnoha směrů, až už jsem prostě nemohla jejím výzvám odolat a nadále lhát sama sobě, že bez ní chci dál žít. A tak „to“ žiju – jógu – sedmým rokem každý den a z toho 7 měsíců v soukromém lesním ášramu, kde mě učili meditovat mistři v oboru - laně a stromy… V uplynulém roce jsem se začala soustředit na vedení druhých, přičemž ten proces vnímám hlavně jako sdílení společné praxe a skupinovou meditaci v jógovém pohybu, dechu a koncentraci. A moc mě to sdílení a rozvíjení se navzájem naplňuje a baví!

Kurzy: Hatha Flow, soukromé lekce jógy

 

Ľubica Štefková

Veselá, pozitivní, otevřené mysli je Ľubica. Těší ji cvičení, příjemná setkávání a vyprávění s lidmi. Dnes již zkušená maminka a cvičitelka jógy.

Od roku 2010 učí Power Jógu, i když sama se pojmu „učí“ výhýbá a nahrazuje ho termínem „procvičuje". 

Má radost, když vidí, jak se pod jejím vedením lidé zlepšují a jak jim cvičení prospívá nejenom po stránce fyzické.

Od roku 2013 učí také Gravid jógu, se kterou začala když čekala první miminko. 

Lekce: Maternity jóga, Těhotenská jóga (děti s sebou)

 
irena+banda.jpg

Irena Banda

spirituální průvodce / životní a intimní kouč

Moje mise je podporovat a vést všechny na jejich cestě k probuzení do vědomého života plného síly a vášně, a to za pomoci posvátného umění, procítěného pohybu a pradávného učení jógy a tantry.

Jsem spirituální průvodkyní, životním koučem, vášnivou tanečnicí, tantrička.

Poskytuji bezpečný prostor všem, kteří touží po návratu jejich životní síly, harmonii v životě a přiblížení ke svému skutečnému já. Má vnitřní síla a oheň mě žene vpřed, abych mohla podporovat ostatní při transformaci jejich dosavadních životů.  

Všechny dary, kterých se mi dostává, otevírají mé srdce stále hlouběji, abych byla schopná předávat ještě více zázraků, lásky a světla. S pokorou a vděčností propojuji ostatní s božstvím. 

Zaměřuji se na harmonizační životní růst skrze praktiky jógy, meditací, dechu a tance.

Poskytuji sezení pro jednotlivce i páry v oblasti intimního života a smyslné tantra masáže. 

Za pomoci očistných praktik zbavuji emoční těla bloků a traumat. 

Pořádám spirituální pobyty pro skupiny i jednotlivce a sdílím veškerá učení na festivalech po celém světě …  

… a už se nemohu dočkat až se setkám i s Tebou :)

tribe@irenabanda.com 

@irenabanda

Lekce: Embodied dance

 

Siddha Raj Joshi

Yoga gives me such an experience which is reincarnation of past life.

As I always feel I am close to the supreme power who shows me the way in spiritual life. in spiritual life. I have 7 years field experience of teaching Yoga with a mass of people who suffer from common disease. I show them the way of practicing Yoga and the use of Ayurveda in daily life. Millions of people Practice Yoga every morning in Nepal and India. Regular practicing of Yoga gives you full transformation in human body with in 9 months. My experience is that I go deeply to the inner side and feel myself that Yoga is to know about yourself.

My My mission in the field of Yoga and Ayurveda is to give better health to the people who are suffering from physical and mental disease and to promote traditional Patanjali Yoga in the western society. This package of Yoga is disease based Yoga and to make positive thinking.

Lectures: Patanjali yoga

 
Marketa cb portrait.jpeg

markéta tůmová

Jóga mne provází již mnoho let, od dynamických směrů k niternějším formám integrální jógy. Díky vrozené hypermobilitě mne začalo zajímat propojení jógy se současnými fyzioterapeutickými postupy a znalostmi i hledání souvislostí s mým vnitřním světem. Baví mne objevovat hloubky těla i duše i jejich neuvěřitelné propojení, ale po letech hledání toho “správného” směru a techniky znovu a znovu objevuji, že každý máme vlastně tu svoji správnou techniku sám v sobě. Dokážeme-li se zastavit a naslouchat si. Jóga je pro mne tímto zastavením a vyladěním se na své vnitřní rytmy. Připomenutím i metodou, jak se do onoho spojení a ke svému vlastnímu a jedinečnému směru co nejčastěji vracet.

Proto jsou mé lekce spíše zkoumáním, bdělým pozorováním  hry s vlastním tělem, s jeho pohyblivostí i pevností, jemností i sílou. Zkoušíme různé již popsané přístupy, které nám jóga i moderní vědy nabízí, ale proháníme je vždy přes vlastní prožitky a vnímání.

Lekce: Ranní jóga

 

Jitka Stehlíková

Jitka praktikuje integrální jógu přes dvacet let, je přímou žákyní legendy české jógy PhDr. Milady Bartoňové. Pobývala v Indii (2002, 2006-7), zabývá se také těhotenskou jógou, bylinnou terapií, zdravým životním stylem, astrologií, eurytmií, enneagramem, snovou terapií a dalšími celostními systémy. Věnuje se psaní článků, básní a vydávání knih.

Lekce: Integrální jóga

 
 
Gabriela.jpg

Gabriela Juhásová

Gábi již v ranném mládí procestovala svět skrz naskrz. V roce 2001 strávila rok v Indonézii, kde se učila u mistra indonézského bojového umění Merpati Putih, zakladatele systému dýchacích cvičení Tuntunan Mulia. Zkušenosti a hloubavý duch ji přivedli k přesunu pozornosti od těla k jemnějším systémům bytí. Vystudovala Sanskrt na FF UK a v současnosti se věnuje překladům a bádání na poli staroindické literatury. Mimo Aikida, kterému se věnuje již 20 let, tančí staroindický chrámový tanec Bharatanatyam. Zajímá ji také umění a estetika a je hlavní iniciátorkou prostoru pracovišťě Pohled.

Lekce:  Indonézské dechové cvičení, tanec Bharatanatyam, Sanskrt 

 

Zuzana Herzingerová

je všestranná lektorka, která své zkušenosti
čerpá z tance, jógy i akrobacie. Vše dokáže sladit v hravých a pestrých lekcích
pro děti a klidných a energií nabitých lekcích pro dospělé. Má zkušenosti se
všemi věkovými kategoriemi, od miminek (masáže miminek od paní Jarmily
Hašplové), pres cvičení s batolátky a predškolními dětmi (jóga pro děti), až po
dospělé a seniory (jóga, relaxační cvičení). V práci s dětmi se inspiruje waldorfskou pedagogikou. Jde cestou zdravého životního stylu.

Lekce: Jóga pro děti do 10 let

 

DUBRAVKA RADONJIĆ - certifikovaný HUMAN DESIGN ANALYTIK

www.humandesign.one

Je my zcela jasný, že jádro mého nikde nekončícího rozvoje tkvi v rozkvětu lidského srdce přes rozpoznaní a přetavení ignorace v něm. Rozvoj nepřichází tolik přes kumulovaní znalosti a dovedností ani přes zaměření se na fakta. Těžko říct do čeho se konkretně ignorace a arogance čas od času přetaví ale pokaždé, když se to stane chutná to jako laskavy, delikátní sladký prostor a bezčasovost. Je pak zřetelní, jak se z toho prostoru koukám na svět. Jiná melodie a jiná píseň. A to rozpoznaní a přetavení Ignorace se neděje, při zaměřeny se na to co je viditelné a popírání toho co je neviditelné. Neděje se to, když trvám na faktu, že neexistuje to, co očima není vidět, čeho se fyzicky nedá dotknout, prstem se na to nedá ukázat, nebo mikroskopem změřit. A tak znovu a znovu objevuješ, že to co nemůžeš měřit, držet v ruce, vidět a dokázat je zcela podstatná zkušenost našeho života, která spoustu věci řídí a ze všeho nejvíce pohladí, otevře a obohatí.

Human Designem intenzivně studuji a zkoumám již více než 13 let a i já sama díky němu procházím vlastním procesem a zužitkovávám výhody rozhodování se podle svojí strategie a autority. Moji učitelé z oblasti Human Designu byli a jsou: Ra Uru Hu (člověk, který před třiceti lety uskutečnil Human Design), Alokanand Diaz (Your Own Authority) a Genoa Bliven (Human Design America).

Podle HD mechaniky jsem intuitivní generátor, který prochází cykly zrání skrze pokusy a omyly, zkoumá to, co funguje a nefunguje, vyvíjí pevnou základnu, vlastní autoritu, o kterou se může opřít. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb spirit těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závíslí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.

Konzultace: Human Design, Intimacy coaching

 

Natalia Vásquez

Natalia je Latinsko-Americká umělkyně, která objevuje vnitřní krajiny a psychicko-duchovní procesy transformace skrz foto-instalace a smíšená media. Prostřednictvím svojí práce je jejím cílem “destigmatizovat” to jak je ve společnosti vnímáná mentální a emoční nerovnováha. Pokouší se vytvořit domněnku, že utrpení je trvalý stav a přivést pozornost na téma léčení do kreativního prostoru. 

Natalia je také instruktorkou jógy se zaměřením na povzbuzující, meditační a energetické aspekty léčení této praxe. Svůj RYT 200 hodinový certifikát obdržela od organizace Bala Vinyasa/Green Monkey v Miami kde také vyučuje. Vede fotografické workshopy, kde je jejím cílem aby studenti tvořili srdcem.

Workshop: Intenzivní čakra víkend